Releu 12V HF32FA012HSL1 5A pentru Centrala Termica Baxi, Honeywell echivalent cu JV12S-KT Releu 12V HF32FA012HSL1 5A pentru Centrala Termica Baxi, Honeywell echivalent cu JV12S-KT
Cantitate:
BUC
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Bride Plastic  400 x 4.8 mm Albe 500buc pentru Etichetare Marcare Sigilare Organizare Cabluri Bride Plastic 400 x 4.8 mm Albe 500buc pentru Etichetare Marcare Sigilare Organizare Cabluri