Difuzor  20mm 0.25W 8ohm cu Rama din Plastic DIF20X4.5PL Difuzor 20mm 0.25W 8ohm cu Rama din Plastic DIF20X4.5PL
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Sarma de Bobinaj Cupru Emailat Diametru  1.6mm pe Rola  250gr -  14m Sarma de Bobinaj Cupru Emailat Diametru 1.6mm pe Rola 250gr - 14m