Siguranta Termica 172 *C 16A TZD172-16A Siguranta Termica 172 *C 16A TZD172-16A
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Condensator electrolitic  1000uF -100V  105*C  18x40mm Condensator electrolitic 1000uF -100V 105*C 18x40mm