MJE15030 - ON Semiconductor - Tranzistor NPN 150V 8A 50W TO220 MJE15030 - ON Semiconductor - Tranzistor NPN 150V 8A 50W TO220
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Carcasa Neagra din Polimer pentru Sursa BOX184 - 56x83x46mm Carcasa Neagra din Polimer pentru Sursa BOX184 - 56x83x46mm
Cantitate:
buc
Pret unitar:
Total:
Șterge !
Condensator electrolitic   470uF -   6.3V 8x9mm POLIMERIC - set 3 bucati Condensator electrolitic 470uF - 6.3V 8x9mm POLIMERIC - set 3 bucati