Boxa perete 60W BXB10050P Set2 pentru spatiu comercial restaurant biserica
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  • putere muzicala: 120 W (2 x 60 W max.)
  • gama de frecventa: 55-20.000 Hz
  • sensibilitate: 88 dB
  • difuzor de joase: ∅100 mm,
  • difuzor de medii: ∅50 mm
  • difuzor de inalte: ∅25 mm
  • dimensiunile boxei: 210x140x120
  • dimenisiunile totale 234x152x120
  • se roteste in plan orizontal 240*
  • sistem de prindere in perete
  Specificatii tehnice:
Putere
60W
Impedanta
4 ohm
Banda
55 Hz - 20.000 Hz
Sensibilitate
88 dB
Carcasa
ABS Neagra
Dimensiune
  (Inaltime x Lungime x Grosime)
2210x140x120mm