1.5KE15CA Dioda Supresoare Bidirectionala 15V 1.5KW
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Dioda Supresoare 15V, 1.5KW, capsula DO15. Se foloseste ca dioda de protectie in partea electronica la autoturismele alimentate cu 12V. Tensiune de strapungere 15V, tensiune inversa maxima de lucru 12.8V, curent de soc direct maxim 71A,