STTH60L06CW - Dioda Dubla 600V 2x40A pentru Transformator - Invertor de Sudura
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Dioda Dubla Ultrarapida ( Ultra Fast Recovery Diode ) cu Structura Simetrica  600V  If=2x 40A  Ifrm=60A  Ifsm=210A  165W  trr<65ns  Tcmax=175°C  Low-Uf  [A1-K-A2]  Capsula TO247. Se foloseste cu precadere la transformatoarele si invertoarele electronice de sudura.