Tiristor Industrial 300A 1200V cu Surub M24 T7130012M24
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Tiristor 1200V, 300A,  carcasa cu prindere pe surub M24, timp de comutare 12us, suprasarcina pe scurta durata 550A. Se foloseste la controlul alimentarilor industriale cum ar fi: motoare, anodizare, incarcari acumulatoare, control procese.