Sirena 230Vac Piezo 90dB IP55 Ton selectabil Continuu sau Intermitent SYRAE20M230AC
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  • Mod de semnalizare: buzer
  • Tip semnal: continuu sau intermitent
  • Tensiune alimentare: 230Vac
  • Nivel acustic: 90dB
  • Clasa etanseitate: IP55
  • Temperatura de lucru: -20...60°C
  • Dimensiuni exterioare: 43 x 33mm
  • Diametrul gaurii de montare : 27mm
  • Consum curent: 10mA