Pini Conector Pas 3.96mm JSTVH MTCCR3.96BK - Set 5 bucati
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Pini JST VH 3.96 cu cablu 200mm pentru mufa mama cu pasul 3.96mm. Curentul nominal per contact este de 5A. Accepta curent de varf de 10A. Conductorul este 22AWG. Pinul este din bronz fosforat. Se foloseste la centrale termice. Se potriveste la mufele din seria JSTVHR
  Etichete: pini mufe tata 3.96mm pe fir, pini mufe de semnal,