Conector Hermafrodit SB50AND13GY Anderson Gri 50A 72V pe Cablu 6AWG
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Este un conector de putere Anderson SB50 GRI cu pini argintati, de cablu, hermafrodit, 50A - 72V, din aliaj cupru, cu pini sertizabili pe cablu 13.3mmp - 6AWG. Doi conectori identici se cupleaza unul cu altul fara a putea fi inversati ca polaritate. Mufa are partea frontala de 35x16mm si lungimea de 48mm