Cablu Antena GPRS GPS GSM WiFi 2.4Ghz TNC Tata - UHF Tata PL259 4700mm ANT4700TNC
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Cablu Pigtail TNC Tata - UHF Tata PL259 conectare modul modem comunicatie la antena GPS GPRS GSM Wi-Fi. Este cu mufe sertizate pe cablu 50ohm coaxial RG58 profesional din CUPRU, lungime 4.7m. Se foloseste la conectarea antenelor GSM, GPRS, UMTS, 2.4GHz, RadioLink, prelungire de cabluri, Link, telefonie mobila.