Cablu cu Mufe Mama IDC 26 Pini Pas 1mm tronson 15cm MCS26IDCF15 pentru Cititor Bancnote Bancomat ATM
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Cablu de 15cm cu mufe IDC 26 Pini pas 1mm pentru cititor bancnote ATM Automat Bancar Bancomat.
Cablul are 26 fire cu pas 1 mm, latimea totala a benzii de 26mm, lungimea mufei 31.5mm, latimea mufei 4.15mm, inaltimea mufei 9mm respectiv 12.5mm pentru cea cu ghidaj de cablu.
Mufele sunt la pas de 2mm pentru cablu cu pas de 1mm !!! Nu sunt de 1.27mm !!!