Condensator Pornire Motor Electric 10uF 450V Papuci Surub 36x67mm CP010PSMV
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Capacitor 10F 450Vca cu Papuci si Surub M8, dimensiuni 36x67mm. Folosit la motoare electrice de pompe, ventilatoare, frigidere, pompe circulatie centrale termice, compresoare, betoniere, pompe de apa submersibile, climatizare, aer conditionat, etc. Utilizat in curent alternativ la trecerea motorului electric trifazat pe alimentare monofazata.