Condensator Pornire Motor Electric 300uF-360uF 125V Papuci 46x86mm MCAP125300MS
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Capacitor 300uF - 360uF 125Vca cu Papuci, dimensiuni 46x86mm. Folosit la motoare electrice de putere. Utilizat in curent alternativ la trecerea motorului electric trifazat pe alimentare monofazata.
Condensatorul inlocuieste alte condensatoare similare cu valoarea cuprinsa intre 300uF si 360uF.