Potentiometru 100Kohm 0.5W Industrial Etans M22R100K
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Potentiometru 100K - 500mW, industrial, perfect etans. Echivalent cu potentiometrul Eaton Electric M22 R100K
Caracteristici:
  • Rezistenta: 100kΩ
  • Putere: 0.5W
  • Clasa etanseitate: IP65
  • Lungime potentiometru: 63mm
  • Orificiu montare: 22.5mm