Potentiometru 10Kohm 0.5W Industrial Etans EACM22R10K pentru Gater Industria Lemnului
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Potentiometru 10K - 500mW pentru Gater Lemn si Invertor, perfect etans. Echivalent cu potentiometrul Eaton Electric M22 R10K
Caracteristici:
  • Rezistenta: 10kΩ
  • Putere: 0.5W
  • Clasa etanseitate: IP66
  • Lungime potentiometru: 70mm
  • Orificiu montare: 22.5mm
  • Grosime maxima panou: 6mm