Potentiometru Rotativ 22Kohm 50mW Linear Mono cu Ax 9mm Randalinat R16148B22K
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Caracteristici:
  • Potentiometru: axial cu o singura tura, LINEAR
  • Rezistenta: 22KΩ
  • Putere: 50mW
  • Toleranta: ±20%
  • Montare: THT si/sau pe panou
  • Diametru ax: 6mm randalinat
  • Lungime ax: 9mm
  • Diametrul gaurii de montaj: 7mm
  • Dimensiune carcasa: 17 x 10mm
  • Lungime filet: 6.5mm
  • Terminale: PCB
  • Material pista: carbune
  • Caracteristici constructive: monofonic
  • Unghi rotatie mecanica: 300°
  • Raster terminale: 5mm