Buton pentru Potentiometru Rotativ cu Ax 6.35mm RN112BAX6.35 Blocare Surub 37x24mm
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Buton rotativ cu flansa, confectionat din plastic, se fixeaza prin surub lateral.
Caracteristici:
  • Diametru ax: 6.35mm
  • Fixare: cu surub lateral
  • Dimensiunile butonului rotativ: 22.7 x 23.7mm
  • Diametru flansa: 36.8mm