Buton pentru Potentiometru Rotativ cu Ax 6.35mm GWB29BKAX6.35 Blocare Surub 35x18mm
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Buton rotativ cu flansa, confectionat din plastic, se fixeaza prin surub lateral.
Caracteristici:
  • Diametru ax: 6.35mm
  • Fixare: cu surub lateral
  • Dimensiunile butonului rotativ: 29 x 18mm
  • Diametru flansa: 35mm