Buton pentru Potentiometru Rotativ cu Ax 6.0mm RN110CHR6.1AX6.0 Blocare Pensa 37x22mm
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
Caracteristici:
  • Diametru ax: 6mm
  • Fixare: pensa actionata cu surub ascuns in capac
  • Dimensiunile butonului rotativ: 36.7 x 21.8mm
  • Diametru orificiu intern: 6.1mm
  • Lungime indicator: 5.1mm