Buton 10 rotatii GP163522X24 pentru potentiometru multitura cu ax de 6.35mm
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Buton cu afisaj mecanic, fereastra cu 1 cifra, 10 ture, cu functie de blocare, 100 gradatii / tura, pentru potentiometre multitura cu ax de 6.35mm. Diametrul butonului este de 22mm, iar inaltimea este de 24 mm. Blocarea butonului pe ax se face prin surub lateral ingropat.