Termistor NTC 4.7K Miniatura 2.5mm NTC640/4.7K pentru Aer Conditionat Auto - Set 10 bucati
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Termistorul este folosit la aer conditionat auto. Are temperatura de lucru de -40...125°C, rezistenta sa este de 4.7Kohm la 25 grade, puterea de 500mW. Dimensiune: 2.5mm x3.5mm. (DxL).