Termistor NTC 2.2K Picatura 3mm NTCM2K2B3470 - Set 10 bucati
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Termistorul NTC M2K2B3470 are temperatura de lucru de -55...125°C, rezistenta sa este de 2.2Kohm, cu o  putere comutata de  3.5mW. Dimensiune: 2/3mm x4mm. (DxL).