Termistor NTC 47 Ohm NTC47D15 pentru placa electronica invertor sudura
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Termistor NTC 47ohm - 3.7W  (NTC 47D-15 marcat 15 Y 470) folosit ca protectie pe alimentare la placile electronice de putere. Diametru 15mm, grosime 6mm, curent maxim de lucru 3A, temperatura de lucru -40/+200*C, distanta intre terminale 7.5mm, toleranta 20%. Poate avea carcasa Neagra, Verde sau Gri.