Inel Ferita D66 TF1026615 pentru Filtre Supresoare RF
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  • Tip ferita: toroidala
  • Inaltime: 15mm
  • Diametru interior: 66mm
  • Diametru exterior: 102mm
  • Material miez: N30
  • Factor de inductanta AL: 5500nH
  • Marginile rotunjite elimina riscul deteriorarii cablului
  • Toleranta: ±0.50mm