Rezistenta Semireglabila Orizontala 200K Raster 5x5mm RKT6V200K
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Semireglabil 200Kohm:
  • Valoare: 200K
  • Putere: 100mW
  • Standard trimer: 6mm
  • Unghi rotatie mecanica: 200*
  • Raster terminale: 5x5mm
  • Dimensiuni carcasa: 6.5x7x4.2mm