Rezistenta Semireglabila Verticala 10K Raster 5x2.5mm RKT6H10K
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Semireglabil 10Kohm:
  • Valoare: 10K
  • Putere: 100mW
  • Standard trimer: 6mm
  • Unghi rotatie mecanica: 200*
  • Raster terminale: 5x2.5mm
  • Dimensiuni carcasa: 6.5x7x4.2mm