Alimentator 12V 7.5A 90W Ajustabil 12V - 15V Model DINMDR10012 Electronic cu Prindere pe Sina DIN
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Alimentator 12V, 7.5A, putere 90W, ajustabil intre 12V - 15V, tensiune alimentare  85...264Vac, 120...370Vcc, model DINMDR10012 electronic cu prindere pe sina DIN. Dimenisiuni: 55 x 90 x 100mm, greutate: 420grame. Protectie la suprasarcina, supraincalzire, supratensiune, scurtcircuit.