Alimentator 48V 2 A 96W Ajustabil 48V - 56V Model DINMDR10048 Electronic cu Prindere pe Sina DIN
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Alimentator 48V, 2A , putere 96W, ajustabil intre 48V - 56V, tensiune alimentare 85...264Vca, 120...370Vcc, model DINMDR10048 electronic cu prindere pe sina DIN. Dimenisiuni: 55 x 90 x 100mm, greutate: 420grame. Protectie la suprasarcina, supraincalzire, supratensiune, scurtcircuit.