Alimentator 48V 5 A 240W Ajustabil 48V - 53V Model DINDRP24048 Electronic cu Prindere pe Sina DIN
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Alimentator 48V, 5A , putere 240W, ajustabil intre 48V - 53V, tensiune alimentare 85...264Vac, 120...370Vdc, model DINDRP24048 electronic cu prindere pe sina DIN. Dimenisiuni: 125.5 x 125.5 x 100mm, greutate: 1.2kg. Protectie la suprasarcina, supraincalzire, supratensiune, scurtcircuit.