Alimentator 48V 10A 480W Ajustabil 48V - 53V Model DINDRP48048 Electronic cu Prindere pe Sina DIN
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Alimentator 48V, 10A , putere 480W, ajustabil intre 48V - 53V, tensiune alimentare 180...264Vac, 250...370Vcc, model DINDRP48048 electronic cu prindere pe sina DIN. Dimenisiuni: 227 x 125.5 x 100mm, greutate: 2.4kg. Protectie la suprasarcina, supraincalzire, supratensiune, scurtcircuit.