Alimentator 48V 20A 960W Ajustabil 48V - 55V Model DINSDR96048 Electronic cu Prindere pe Sina DIN
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Alimentator 48V, 20A , putere 960W, ajustabil intre 48V - 55V, tensiune alimentare 254...370Vcc, 180...264Vca, model DINSDR96048 electronic cu prindere pe sina DIN. Dimenisiuni: 110 x 125.2 x 150mm, greutate: 2.47kg. Protectie la suprasarcina, supraincalzire, supratensiune, scurtcircuit.