Tub Varnis Silicon 2.0mm NEGRU - Rola 200m - pentru Transformatoare si Motoare Electrice SSY020BLK
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Tub VARNIS 2mm din Cauciuc SILICONIC flexibil, NEGRU, temperatura operare 180*C, pentru izolari fire la transformatoare, motoare electrice si cablari electronica industriala. Rezista pentru scurt timp la 200*C. Diametrul interior 2mm, exterior 2.8mm. Protejeaza electric si mecanic firele de conexiune. Rezista la apa, ozon, UV si o clasa larga de substante chimice. Elongatia la rupere minim 200%. Util in special in aplicatii cu temperatura ridicata.