Tub Varnis Silicon 3.0mm ROSU - Rola 100m - pentru Transformatoare si Motoare Electrice SSY030RED
  Descriere produs:
Tub VARNIS 3mm din Cauciuc SILICONIC flexibil, ROSU, temperatura operare 180*C, pentru izolari fire la transformatoare, motoare electrice si cablari electronica industriala. Rezista pentru scurt timp la 200*C. Diametrul interior 3mm, exterior 3.8mm. Protejeaza electric si mecanic firele de conexiune. Rezista la apa, ozon, UV si o clasa larga de substante chimice. Elongatia la rupere minim 200%. Util in special in aplicatii cu temperatura ridicata.