Tub Varnis Silicon 2.0mm TRANSPARENT - Rola 100m - pentru Transformatoare si Motoare Electrice SSY020TR
  Descriere produs:
Tub VARNIS 2mm din Cauciuc SILICONIC flexibil, TRANSPARENT, temperatura operare -50...+200*C, pentru izolari fire la transformatoare, motoare electrice si cablari electronica industriala. Rezista pentru scurt timp la 220*C. Rigiditate dielectrica 25KV/mm. Diametrul interior 2mm, exterior 3mm. Protejeaza electric si mecanic firele de conexiune. Rezista la apa, ozon, UV si o clasa larga de substante chimice. Elongatia la rupere minim 300%. Util in special in aplicatii cu temperatura ridicata.