Bride Plastic 100 x 2.5 mm Perlate cu Desfacere CTX100P25WH - set 100buc
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Bride Coliere Fasete Soricei Plastic 100x2.5mm ALBE , cu Desfacere, pentru organizare cabluri, in structuri Perlate Deblocabile. Este o insiruire de perle sferice blocabile prin presare in locasul de capat. Sunt din Poliamida (Nylon 66). Ofera o rezistenta optima la uleiuri,solventi, grasimi si derivate petroliere.
Lungimea este de 100mm
Grosimea perlelor este de 2.5mm
Diametrul maxim al buclei este de 25mm
Forta maxima de intindere 80N
Temperatura de operare -40°C...+85°C