Bride Plastic 150 x 3.6 mm Deblocabile cu Desfacere Negre TRX150D36BLK - set 100buc
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:
Bride Coliere Fasete Soricei Plastic 150x3.6mm NEGRE , cu Desfacere, pentru organizare cabluri. Pentru Deblocare se apasa pe lamela blocatoare. Sunt din Poliamida (Nylon 66). Ofera o rezistenta optima la uleiuri,solventi, grasimi si derivate petroliere.
Lungimea este de 150mm
Grosimea perlelor este de 3.6mm
Diametrul maxim al buclei este de 35mm
Forta maxima de intindere 177N
Temperatura de operare -40°C...+85°C