Papuc Rotund M10 cu tub Cupru pentru fir 95mmp - R10/95MPSN/90 Stanat
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Papuci Rotunzi cu gaura M10 pentru Acumulator Camion, cu tub din Cupru Stanat,unghi 90*, diametru interior tub 10mm, pentru fir cu sectiunea de 95mm2, folositi la cablari electrice de forta, industrie, automatizari, camioane, etc. Grosime tub 1.8mm, grosime material la surub 3.8mm, latime papuc la surub 25mm, inaltime papuc 37mm. Se sertizeaza cu Sertizor pentru papuci electrici tubulari.