Papuc Rotund M12 cu tub Cupru pentru fir 70mmp - R12/70MPSN75 Stanat
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Papuci Rotunzi cu gaura M12 din Cupru stanat, diametru interior tub 12mm, pentru fir cu sectiunea de 70mm2, lungime totala 75mm, lungime portiune insertie 41mm, latime la surub 22mm, grosime material 1.5mm. Folositi la cablari electrice de forta, industrie, automatizari, camioane, etc. Se sertizeaza cu Sertizor pentru papuci electrici tubulari.