Tub Varnis Termorezistent din Fibra de Sticla si Silicon Alb 2.0mm 250*C SWH44K020 - rola 200m
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Tub varnis termorezistent din fibra de sticla si silicon culoare ALBA, diametrul interior de 2mm. Temperatura de operare cuprinsa intre -60/+250*C, pentru scurt timp rezista pana la 290*, ignifug, rezistent UV, rezistent la uleiuri de transformator si carburanti, rezistent la deteriorari mecanice, rezistent la foc, flexibilitate ridicata, hidrofug, halogen free, rigiditate dielectrica: 4kV/mm.