Suport pentru Bec Martor de Control D22 Rosu PLN22A-R/TM
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Becuri Martor de Control Rosu, pe soclu D22 pentru bec BA9S,  cu dimensiunile carcasei 50 x 30 x 38mm, diametrul gaurii de montare 22mm si grosimea maxima a panoului de montare 12mm. Utilizate la lampi de control, panouri de automatizare, butoane luminoase.