Suport pentru Bec Martor de Control D22 Verde PLN22A-G/TM
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Becuri Martor de Control Verde, pe soclu D22 pentru bec BA9S, cu dimensiunile carcasei 50 x 30 x 38mm, diametrul gaurii de montare 22mm, grosimea maxima a panoului de montare 12mm. Utilizate la lampi de control, panouri de automatizare, butoane luminoase.