Bec Martor D22 Rosu Lampa Control cu LED 24VDC/24VAC IND22V24RED
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Becuri Martor cu LED, prindere fire pe surub, cu diametrul gaurii de montare de 22mm, din alama nichelata, pentru 24V curent continuu si/sau alternativ, culoare ROSIE. Utilizate la lampi de control, panouri de automatizare, butoane avertizare proces.