Bec Martor D26 ROSU Lampa Control cu LED 24VDC/24VAC IND26V24RED
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:
Bec Martor cu LED ROSU, dimensiune mare, terminale cu fire, autoblocant in panou, diametrul gaurii de montare 26mm, pentru 24V curent continuu si/sau alternativ, culoare ROSIE. Utilizat ca lampa de control in panouri de automatizare, butoane avertizare proces, borduri auto, etc.
LED-ul se blocheaza in rama neagra DOAR odata cu introducerea fortata in orificiul de 26mm dat in panou. Se apasa pe rama de plastic, nu pe LED!
  NOTĂ: Vp=6V, Id=15mA, R/12V=390R, R/24V=820R+390R