Bec 6.3V Soclu Axial 6.3x31mm - Iluminare Scala Aparate Retro LX15063250 - Set 2 bucati
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Bec pe soclu axial, sofit, 6.3V, 250mA, diametrul de 6.3mm, lungimea de 31mm, curent 250mA. Intrebuintat cu precadere in service-uri de electronica ca bec de scala sau retroiluminare.