Transformator de la 220V la 110V de 1000W VP1000VA/TM tip Autotransformator pentru electrocasnice SUA si Canada
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
Se foloseste la aparatura si echipamentele cu alimentare la 110V.
Caracteristici:
  • Putere maxima =1000W
  • Puterea nominala 700W
  • Tensiunea de Intrare: 220-240Vca
  • Tensiunea de Iesire: 110Vca
  • Greutate: 4.06Kg
  • Dimensiune: 192 x 147 x 129 mm (L x l x h)
NU se pot folosi la electrocasnice care au motoare pe 60Hz !!!
Livrarea se face NUMAI dupa ce studiem prospectul aparatului.
  Etichete: transformatoare, alimentatoare, convertor de curent, convertoare curent, convertor 110v-220v, curent adaptor, alimentator 220v 110v, 220V-110V, 110V/117V/120V/220V/230V/240V, VP-1000VA, VP1000VA, VP 1000VA, VP 1000 VA