Transformator de Retea 35Vx2 - 6.4A - 450VA Toroidal TST450W2X35V
Comanda minima este
  Stoc:stoc furnizor
  Descriere produs:Transformator toroidal 450VA pentru statii audio alimentate cu +/-47V:
  • Putere nominala: 450VA
  • Tensiunea de intrare: 230V
  • Tensiune de iesire: 35Vx2
  • Curent: 6.4A
  • Infasurarile de 35V sunt separate
  • Diametru exterior: 152mm
  • Inaltime: 58mm
  • lungime cablu: 150mm