Transformator de Retea 28V - 3.57A - 100VA Toroidal TST100W28V
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Transformator toroidal, tensiune intrare 230Vac, tensiune secundara 28V, curent in infasurare secundara 3.57A, putere 100VA, diametrul de 97mm, inaltime 40mm, greutate 1 Kg.