Cooler 12V 0.15A cu Radiator pentru Placa Video DG56AL55
Comanda minima este
  Stoc:in stoc
  Descriere produs:Ventilator pentru placa video, 12V 0.15A, cu radiator, prindere cu picioruse autoblocante (distanta intre gaurile de prindere 56mm), diametrul radiatorului: 55mm, inaltime: 12mm, lungime cablu de conectare:124mm.